MENU
   
 
 
Wyniki lotowe 2011
 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA LOTOWEGO
ODDZIAŁ "KUJAWY" ZA ROK 2011

KATEGORIA "A"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Markowski Adam

20

140,75

2

I-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

20

637,95

3

II-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

20

658,15

4

I PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

20

767,07

5

II PRZODOWNIK

Szeląg Przemysław

20

858,31

6

III PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

20

1050,21

7

IV PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

20

1237,63

8

V PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

20

1713,70

9

VI PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

20

1780,05

10

VII PRZODOWNIK

Popławski Rafał

20

1845,00

CHAMPION KATEGORII "A"
Markowski Adam    PL-0377-08-8097    5 konk.    13,88 coeff.
 

KATEGORIA "B"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Markowski Adam

16

195,92

2

I-WICE MISTRZ

Wicher Piotr

16

274,70

3

II-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

16

283,46

4

I PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

16

334,29

5

II PRZODOWNIK

Szeląg Przemysław

16

335,97

6

III PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

16

678,62

7

IV PRZODOWNIK

Grzelak Robert

16

678,86

8

V PRZODOWNIK

Zych Marek

16

889,76

9

VI PRZODOWNIK

Popławski Rafał

16

934,37

10

VII PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

16

991,95

CHAMPION KATEGORII "B"
Grzelak Robert    PL-0377-09-8172    4 konk.    10,97 coeff.
 

KATEGORIA "C"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Markowski Adam

9

169,44

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

9

173,52

3

II-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

9

222,42

4

I PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

9

442,95

5

II PRZODOWNIK

Marczewski Marek

9

497,27

6

III PRZODOWNIK

Wicher Piotr

9

503,59

7

IV PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

9

537,07

8

V PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

9

595,91

9

VI PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

9

617,86

10

VII PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

9

686,59

CHAMPION KATEGORII "C"
Kurij Zbigniew    PL-0377-07-2621    3 konk.    10,61 coeff.
 

KATEGORIA "D"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Markowski Adam

45

506,11

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

45

1115,13

3

II-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

45

1539,23

4

I PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

45

1544,31

5

II PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

45

2324,74

6

III PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

45

2916,17

7

IV PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

45

3551,75

8

V PRZODOWNIK

Popławski Rafał

45

3753,30

9

VI PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

45

3816,92

 

KATEGORIA "MARATON"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Wicher Piotr

9

104,47

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

9

119,71

3

II-WICE MISTRZ

Markowski Adam

9

167,98

4

I PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

9

176,29

5

II PRZODOWNIK

Szeląg Przemysław

9

181,52

6

III PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

9

190,13

7

IV PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

9

233,76

8

V PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

9

241,73

9

VI PRZODOWNIK

Popławski Rafał

9

256,14

10

VII PRZODOWNIK

Grzelak Robert

9

533,59

CHAMPION KATEGORII "MARATON"
Markowski Adam    PL-0377-09-5521    2 konk.    9,32 coeff.
 

KATEGORIA PUNKTOWA Z "50" GOŁĘBIE DOROSŁE

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Markowski Adam

57

2596,77

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

57

2587,67

3

II-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

57

2582,89

4

I PRZODOWNIK

Wicher Piotr

57

2573,89

5

II PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

57

2565,28

6

III PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

57

2555,08

7

IV PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

57

2549,28

8

V PRZODOWNIK

Szeląg Przemysław

57

2525,76

9

VI PRZODOWNIK

Marczewski Marek

57

2506,74

10

VII PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

57

2488,93

NAJLEPSZA LOTNICZKA DOROSŁA:
Wicher Piotr    PL-0377-07-985    13 konk.    625,48 pkt.    5202,37 kkm

NAJLEPSZY LOTNIK DOROSŁY:
Markowski Adam    PL-0377-08-8097    11 konk.    509,92 pkt.    4167,13 kkm
 

KATEGORIA PUNKTOWA GOŁĘBI ROCZNYCH

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Markowski Adam

31

1082,35

2

I-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

31

1059,76

3

II-WICE MISTRZ

Borkowski Piotrt

31

1048,31

4

I PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

31

1032,99

5

II PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

29

975,44

6

III PRZODOWNIK

Wicher Piotr

28

925,92

7

IV PRZODOWNIK

Myszak Jan

28

879,82

8

V PRZODOWNIK

Makowski-Skowrońska

28

840,71

9

VI PRZODOWNIK

Wegnerowski Tomasz

27

845,07

10

VII PRZODOWNIK

Zych Marek

26

892,39

NAJLEPSZY ROCZNY SAMIEC:
Kurij Zbigniew    PL-0377-10-188    9 konk.    436,19 pkt    3787,24 kkm

NAJLEPSZ ROCZNA SAMICA:
Markowski Adam    PL-0377-10-72    10 konk.    538,93 pkt.    4458,58 kkm
 

KATEGORIA PUNKTOWA "ACS" Z CAŁOŚCI

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Kurij Zbigniew

39

3786,31

2

I-WICE MISTRZ

Szeląg Przemysław

39

3660,76

3

II-WICE MISTRZ

Markowski Adam

39

3573,44

4

I PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

39

3532,81

5

II PRZODOWNIK

Grzelak Robert

39

3461,26

6

III PRZODOWNIK

Kuligowski Dariusz

39

3418,35

7

IV PRZODOWNIK

Marczewski Marek

39

3347,24

8

V PRZODOWNIK

Makowski-Skowrońska

39

3346,98

9

VI PRZODOWNIK

Wicher Piotr

39

3344,28

10

VII PRZODOWNIK

Wegnerowski Tomasz

39

3273,21

 

KATEGORIA PUNKTOWA POŁĄCZONYCH ODDZIAŁÓW LIPNO-KIKÓŁ ----KUJAWY 2011R. W CAŁOŚCI

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Durkiewicz-Kuberski

58

2332,27

2

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

58

2329,80

3

II-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

58

2324,47

4

I PRZODOWNIK

Grzelak Robert

58

2320,70

5

II PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

58

2314,32

6

III PRZODOWNIK

Wicher Piotr

58

2308,73

7

IV PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

58

2296,05

8

V PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

58

2291,13

9

VI PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

58

2271,96

10

VII PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

58

2259,69

 

KATEGORIA PUNKTOWA GOŁĘBI MŁODYCH

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Marczewski Marek

44

1012,82

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

44

1011,65

3

II-WICE MISTRZ

Markowski Adam

44

1010,64

4

I PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

44

1007,36

5

II PRZODOWNIK

Myszak Jan

44

1004,50

6

III PRZODOWNIK

Marcinowicz Stanisław

44

995,85

7

IV PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

44

994,86

8

V PRZODOWNIK

Bauk Henryk

44

991,78

9

VI PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

44

973,79

10

VII PRZODOWNIK

Wicher Piotr

44

972,09

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII PUNKTOWEJ MŁODYCH:
Grzelak Robert    PL-11-483126    6 konk.    143,36 pkt.
 

KATEGORIA PUNKTOWA GOŁĘBI MŁODYCH

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

MISTRZ

Makowski-Skowrońska

20

968,47

2

I-WICE MISTRZ

Bauk Henryk

20

1167,58

3

II-WICE MISTRZ

Szeląg Przemysław

19

1218,06

4

I PRZODOWNIK

Grzelak Robert

19

1243,68

5

II PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

19

1366,18

6

III PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

19

1779,70

7

IV PRZODOWNIK

Wegnerowski Tomasz

18

1308,07

8

V PRZODOWNIK

Markowski Adam

17

1100,99

9

VI PRZODOWNIK

Marcinowicz Stanisław

17

1532,05

10

VII PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

16

1253,61

NAJLEPSZY LOTNIK KATEGORII OLIMPIJSKIEJ MŁODYCH:
Bauk Henryk    PL-11-485334    4 konk.    61,52 coeff.
 

MISTRZOSTWO OKRĘGU

KATEGORIA "A"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

20

140,75

2

V PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

20

519,59

3

X PRZODOWNIK

Grzelak Robert

20

637,95

4

XV PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

20

766,25

5

XXI PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

20

1034,49

6

XXII PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

20

1050,21

CHAMPION KATEGORII "A":
Markowski Adam    PL-0377-08-8097    5 konk.    13,88 coeff.
 

KATEGORIA "B"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

16

128,58

2

II PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

16

203,75

3

IV PRZODOWNIK

Wicher Piotr

16

248,43

4

VII PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

16

296,24

5

XX PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

16

646,90

6

XXI PRZODOWNIK

Grzelak Robert

16

647,01

7

XXVIII PRZODOWNIK

Zych Marek

16

799,35

8

XXX PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

16

806,92

CHAMPION KATEGORII "B":
Kurij Zbigniew    PL-0377-09-7046    4 konk.    9,84 coeff.
 

KATEGORIA "C"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

9

96,29

2

II-WICE MISTRZ

Markowski Adam

9

117,01

3

I PRZODOWNIK

Grzelak Robert

9

131,74

4

XII PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

9

281,21

5

XIV PRZODOWNIK

Marczewski Marek

9

304,17

6

XIX PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

9

390,23

7

XXI PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

9

402,94

8

XXII PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

9

418,54

9

XXIX PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

9

556,90

CHAMPION KATEGORII "C":
Kurij Zbigniew    PL-0377-07-2621    3 konk.    4,56 coeff.
 

KATEGORIA "D"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

MISTRZ

Markowski Adam

45

386,34

2

II PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

45

819,63

3

VI PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

45

1343,69

4

VIII PRZODOWNIK

Grzelak Robert

45

1416,70

5

XVI PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

45

2099,85

6

XXI PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

45

2416,31

7

XXX PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

45

3310,81

 

KATEGORIA "MARATON"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

MISTRZ

Wicher Piotr

6

42,78

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

6

55,15

3

II-WICE MISTRZ

Markowski Adam

6

72,25

4

II PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

6

81,09

5

IV PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

6

85,06

6

VII PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

6

98,17

7

VIII PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

6

99,46

8

IX PRZODOWNIK

Popławski Rafał

6

99,86

9

XI PRZODOWNIK

Grzelak Robert

6

131,86

10

XXVII PRZODOWNIK

Zych Marek

6

276,35

11

XXX PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

6

321,99

CHAMPION KATEGORII "MARATON":
Markowski Adam    PL-0377-09-5521    2 konk.    2,97 coeff.
 

KATEGORIA "GMP"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Markowski Adam

32

1419,05

2

II-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

32

1413,39

3

I PRZODOWNIK

Grzelak Robert

32

1409,38

4

III PRZODOWNIK

Wicher Piotr

32

1402,09

5

XI PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

32

1382,39

6

XII PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

32

1381,76

7

XX PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

32

1340,10

CHAMPION KATEGORII "GMP":
Markowski Adam    PL-0377-07-2    8 konk.    358,06 pkt.
 

SUPER MISTRZOSTWO OKRĘGU

I-WICE MISTRZ Markowski Adam
60 konk. Dorosłe coeff. 386,34 + młode 310,48 = super 696,82

I PRZODOWNIKKurij Zbigniew
60 konk. Dorosłe coeff. 819,63 + młode 393,92 = super 1213,55

VI PRZODOWNIK Grzelak Robert
60 konk. Dorosłe coeff. 1416,70 + młode 578,39= super 1995,63

VII PRZODOWNIK Borkowski Piotr
60 konk. Dorosłe coeff. 1343,69 + młode 754,78 = super 2098,47

IX PRZODOWNIK Szparaga Piotr
60 konk. Dorosłe coeff. 2099,85 + młode 703,20 = super 2803,05

XIII PRZODOWNIK Chojnicki Józef-Andrzej
60 konk. Dorosłe coeff. 3310,81 + młode 1092,96 = super 4403,77

 

KATEGORIA PUNKTOWA CHAMPIONÓW A + B + C + M

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Kurij Zbigniew

14

631,94

2

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

14

631,38

3

I PRZODOWNIK

Wicher Piotr

14

629,88

4

III PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

14

628,88

5

V PRZODOWNIK

Grzelak Robert

14

627,28

6

XI PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

14

611,34

NAJLEPSZA LOTNICZKA OKRĘGU:
Wicher Piotr    PL-0377-07-985    13 konk.    624,67 coeff.    5202,37 kkm

NAJLEPSZY ROCZNY SAMIEC:
Kurij Zbigniew    PL-0377-10-188    9 konk.    682,84 ceff.    3787,24 kkm

NAJLEPSZ ROCZNA SAMICA:
Markowski Adam    PL-0377-10-72    10 konk.    393,37 coeff.    4458,58 kkm
 

KATEGORIA "A" GOŁĘBI MŁODYCH

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

XII PRZODOWNIK

Szeląg Przemysław

15

296,30

2

XIII PRZODOWNIK

Markowski Adam

15

310,48

3

XVII PRZODOWNIK

Bauk Henryk

15

384,37

4

XX PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

15

393,92

5

XXI PRZODOWNIK

Makowski-Skowrońska

15

403,05

6

XXVII PRZODOWNIK

Myszak Jan

15

475,92

 

KATEGORIA OLIMPIJSKA GOŁĘBI MŁODYCH

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

MISTRZ

Makowski-Skowrońska

20

968,47

2

II-WICE MISTRZ

Bauk Henryk

20

1167,58

 

MISTRZOSTWO REGIONU I ŁÓDŹ

KATEGORIA "A"

I PRZODOWNIK
Markowski Adam    20 konk.    140,75 coeff.
VII CHAMPION KATEGORII "A"
Markowski Adam    PL-0377-08-8097    5 konk.    13,88 coeff.
X CHAMPION KATEGORII "A"
Markowski Adam    PL-0377-07-2    5 konk.    14,27 coeff.
 

KATEGORIA "B"

XX PRZODOWNIK
Kurij Zbigniew    16 konk.    196,16 coeff.
XXIV PRZODOWNIK
Markowski Adam    16 konk.    209,89 coeff.
XXXV PRZODOWNIK
Wicher Piotr    16 konk.    248,43 coeff.
XXXXX PRZODOWNIK
Grzelak Robert    16 konk.    280,00 coeff.
VIII CHAMPION KATEGORII "B"
Kurij Zbigniew    PL-0377-09-7046    4 konk.    9,84 coeff.
 

KATEGORIA "C"

VII PRZODOWNIK
Kurij Zbigniew    9 konk.    96,29 coeff.
XXI PRZODOWNIK
Markowski Adam    9 konk.    155,09 coeff.
I CHAMPION KATEGORII "B"
Kurij Zbigniew    PL-0377-07-2621    3 konk.    4,56 coeff.
 

KATEGORIA "D"

I-WICE MISTRZ
Markowski Adam    45 konk.    505,73 coeff.
XV PRZODOWNIK
Kurij Zbigniew    45 konk.    812,04 coeff.
X LOTNICZKA KATEGORII DOROSŁE SAMICE
Wicher Piotr    PL-0377-07-985    13 konk.    624,67 coeff.
 

KATEGORIA GMP

I PRZODOWNIK
Markowski Adam    32 konk.    1419,05 pkt
VIII PRZODOWNIK
Kurij Zbigniew    32 konk.    1413,39 pkt.
XII PRZODOWNIK
Grzelak Robert    32 konk.    1419,38 pkt
XXI PRZODOWNIK
Wicher Piotr    32 konk.    1402,09 pkt.
VI CHAMPION KATEGORII GMP
Markowski Adam    PL-0377-07-2    8 konk.    358,06 pkt.
 

KATEGORIA "MARATON"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coeff.

1

MISTRZ

Wicher Piotr

6

42,82

2

I-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

6

55,15

3

II-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

6

70,71

4

XII PRZODOWNIK

Markowski Adam

6

87,53

5

XIV PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

6

98,17

6

XV PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

6

99,46

6

XXIII PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

6

166,34

I CHAMPION KATEGORII "M":
Markowski Adam    PL-0377-09-5521    2 konk.    2,97 coeff.

II CHAMPION KATEGORII "M":
Wicher Piotr    PL-0377-09-7955    2 konk.    5,94 coeff.

IX NAJLEPSZY ROCZNY SAMIEC:
Kurij Zbigniew    PL-0377-10-188    9 konk.    682,84 coeff.
 

KATEGORIA PUNKTOWA CHAMPIONÓW A+B+C+M

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

MISTRZ

Kurij Zbigniew

14

631,94

2

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

14

631,38

3

I PRZODOWNIK

Wicher Piotr

14

629,88

4

VIII PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

14

628,91

5

XVII PRZODOWNIK

Grzelak Robert

14

627,28

 
 
 

 

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Oddział Kujawy 2011