MENU
   
 
 
Wyniki lotowe 2012
 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA LOTOWEGO
ODDZIAŁ "KUJAWY" ZA ROK 2012

KATEGORIA "A"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Borkowski Piotr

20

854,33

2

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

20

894,75

3

II-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

20

1.031,31

4

I PRZODOWNIK

Wicher Piotr

20

1.050,92

5

II PRZODOWNIK

Kuligowski Dariusz

20

1.127,32

6

III PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

20

1.212,37

7

IV PRZODOWNIK

Gajdziński Tadeusz

20

1.308,61

8

V PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

20

1.621,85

9

VI PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

20

1.664,72

10

VII PRZODOWNIK

Makowscy P+M

20

1.967,09

CHAMPION KATEGORII "A"
Kurij Zbigniew    PL-0377-08-8260    1:0   coeff. 64,28   1245,538 k/km
 

KATEGORIA "B"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Markowski Adam

16

449,77

2

I-WICE MISTRZ

Szparaga Piotr

16

557,80

3

II-WICE MISTRZ

Kurij Zbigniew

16

557,95

4

I PRZODOWNIK

Wicher Piotr

16

638,52

5

II PRZODOWNIK

Makowscy P+M

16

726,11

6

III PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

16

743,98

7

IV PRZODOWNIK

Szeląg Przemysław

16

773,26

8

V PRZODOWNIK

Wencel Mirosław

16

835,04

9

VI PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

16

1.161,67

10

VII PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

16

1.182,89

CHAMPION KATEGORII "B"
Borkowski Piotr    PL-0377-08-331   1:0   coeff. 30,52   1.706,276 k/km.
 

KATEGORIA "C"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

MISTRZ

Wicher Piotr

9

259,28

2

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

9

307,39

3

II-WICE MISTRZ

Grzelak Robert

9

315,36

4

I PRZODOWNIK

Szparaga Piotr

9

366,88

5

II PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

9

367,57

6

III PRZODOWNIK

Szeląg Przemysławr

9

371,21

7

IV PRZODOWNIK

Makowscy P+M

9

437,80

8

V PRZODOWNIK

Borkowski Piotr

9

491,52

9

VI PRZODOWNIK

Grzesiek Jan

9

608,74

10

VII PRZODOWNIK

Chojnicki Józef- Andrzej

9

656,93

CHAMPION KATEGORII "C"
Markowski Adam    PL-0377-09-5591   0:1   coeff. 20,06   1.961,136 k/km
 

KATEGORIA "D"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

Mistrz

Markowski Adam

   45

  1.651,91

2

I wice Mistrz

Wicher Piotr

   45

  1.948,72

3

II wice Mistrz

Kurij Zbigniew

   45

  1.956,83

4

I Przodownik

Borkowski Piotr

   45

  2.507,52

5

II Przodownik

Grzesiek Jan

   45

  2.565,09

6

III Przodownik

Makowscy P+M

   45

  3.131,00

7

IV Przodownik

Wencel Mirosław

   45

  3.222,89

8

V Przodownik

Chojnicki Józef - Andrzej

   45

  3.504,54

9

VI Przodownik

Gajdziński Tadeusz

   45

  3.578,06

 

KATEGORIA "MARATON"

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Coef.

1

Mistrz

Markowski Adam

   6

     145,86

2

I wice Mistrz

Chojnicki Józef - Andrzej

   6

     157,07

3

II wice Mistrz

Szparaga Piotr

   6

     217,32

4

I Przodownik

Bonowicz Stanisław

   6

     251,74

5

II Przodownik

Grzesiek Jan

   6

     313,83

6

III Przodownik

Grochalski Karol

   6

     362,76

7

IV Przodownik

Marczewski Marek

   6

     395,58

8

V Przodownik

Wicher Piotr

   6

     440,45

9

VI Przodownik

Wencel Mirosław

   6

     444,67

10

VII Przodownik

Borkowski Piotr

   6

     533,12

CHAMPION KATEGORII "MARATON"
Markowski Adam    PL-0377-09-5506   1:0   coeff. 29,76   1.435,978 k/km
 

KATEGORIA PUNKTOWA - GOŁĘBIE DOROSŁE

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

Mistrz

Markowski Adam

   61

 2.808,30

2

I wice Mistrz

Szparaga Piotr

   61

 2.805,69

3

II wice Mistrz

Wicher Piotr

   61

 2.793,03

4

I Przodownik

Kurij Zbigniew

   61

 2.780,15

5

II Przodownik

Chojnicki Józef - Andrzej

   61

 2.761,76

6

III Przodownik

Gajdziński Tadeusz

   61

 2.723,71

7

IV Przodownik

Wencel Mirosław

   60

 2.694,90

8

V Przodownik

Borkowski Piotr

   60

 2.688,35

9

VI Przodownik

Popławski Rafał

   60

 2.667,89

10

VII Przodownik

Grzesiek Jan

   57

 2.626,30

NAJLEPSZA LOTNICZKA DOROSŁA:
Markowski Adam    PL-0377-10-72   Konk. 11   Pkt. 573,93    k/km 4.989,42

NAJLEPSZY LOTNIK DOROSŁY:
Szparaga Piotr    PL-0377-07-268   Konk. 11   Pkt. 520,01   k/km 4.338,18
 

KATEGORIA PUNKTOWA GOŁĘBI ROCZNYCH

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Pkt.

1

Mistrz

Markowski Adam

    29

 1.096,62

2

I wice Mistrz

Myszak Jan

    28

 1.064,94

3

II wice Mistrz

Makowscy P+M

    30

 1.062,88

4

I Przewodnik

Marczewski Rafał

    31

 1.013,62

5

II Przewodnik

Borkowski Piotr

    29

    937,06

6

III Przewodnik

Popławski Rafał

    26

    916,63

7

IV Przewodnik

Szeląg Przemysław

    26

    909,79

8

V Przewodnik

Kurij Zbigniew

    27

    871,93

9

VI Przewodnik

Chojnicki Józef-Andrzej

    26

    864,73

10

VII Przewodnik

Browarski Bogdan

    27

    851,45

NAJLEPSZY ROCZNY SAMIEC:
Markowski Adam    PL-0326-11-10527   Konk. 8   Pkt. 375,66   k/km 3.181,36

NAJLEPSZ ROCZNA SAMICA:
Popławski Rafał   PL-0377-11-4431   Konk. 7   Pkt. 315,03
 

KATEGORIA "MŁODE" 2012

LP

Zdobyty tytuł

Nazwisko i imię

Konkursy

Punkty

1

MISTRZ

Marczewski Rafał

24

625,16

2

I-WICE MISTRZ

Markowski Adam

24

624,88

3

II-WICE MISTRZ

Borkowski Piotr

24

624,09

4

I PRZODOWNIK

Kurij Zbigniew

24

619,28

5

II PRZODOWNIK

Grzelak Robert

24

618,69

6

III PRZODOWNIK

Smoła Z i K

24

618,49

7

IV PRZODOWNIK

Patyna Zbigniew

24

616,42

8

V PRZODOWNIK

Jagielski Ireneusz

24

614,92

9

VI PRZODOWNIK

Chojnicki Józef-Andrzej

24

612,32

10

VII PRZODOWNIK

Popławski Rafał

24

611,60

 
 
 

 

Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Oddział Kujawy 2011